Caretta Filo Araç Kiralama Hizmeti - Caretta Filo Araç Kiralama Vip Transfer Off Road Organizasyon
Caretta Filo Araç Kiralama Vip Transfer Off Road Organizasyon
Caretta Filo Araç Kiralama Hizmeti

Caretta Filo Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmetimizi, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre  şekillendiren CARETTA FİLO; ödünç almadan önce soracağanız ilk adresiniz olacaktır. 

Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde, off road deneyimi yaşamak istediğinizde hemen organizasyon yapılır. Ticari, binek ve vip transfer tercihlerinizde araç kiralama yapacağınızda, oldukça hızlı aksiyon alarak pratik hizmet veren CARETTA FİLO müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti hedeflemektedir. 

Rent a car hizmeti verirken; sözleşmelere uygun; zamanında teslim prensibiyle hareket ediyor ve "ayağınızı yerden kesiyoruz".

İstenilen araç; temizliği, kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Bireysel ve ticari araç kiralamalarda farklı bütçelere en uygun fiyat seçenekleri sunma prensibiyle teklifler hazırlanır.
Amacımız; yıllarca sürecek, sorun yaşamadan araba kiralama hizmeti vermek ve iyi bir işbirliği imkanı hazırlamaktır. 

Ankara'nın merkezinde, dünya standartlarını da dikkate alan Rent A Car Hizmeti ve vip transfer ve doğa ile iç içe off road deneyimleri yaşatmaktır.
Müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine öncelikle önem verecek şekliyle araç kiralama hizmeti vermek için hafif ticari araç seçenekleri ve vip transfer araçları ile off road araç seçenekleri ile büyümeye devam eden CARETTA FİLO, günlük araç kiralamadan haftalık/aylık ve yıllık araç kiralamaya, binek markalardan SUV'a, hazır lux vip transfer araçlarına kadar birbirinden farklı talepleri karşılayan çalışma prensibi ile hareket etmektedir.

Siz de sedan, hatchback, SUV, ticari araç, vip transfer hizmetimizle ilgili cazip kampanya ve uygun araç fiyatlarımızdan faydalanın...
Alternatiflerin tümü; manuel-otomatik vites, benzinli-dizel seçenekleri için online rezervasyon yaptırın ve CARETTA FİLO araç filosundan en uygun teklifleri alın, rahat bir sürüş keyfi yaşayın...